top of page

איך להתכונן לצילומים בסטודיו?

 סשן בסטודיו, מלא או מיני- זו חוויה מופלאה שמוציאה אתכם עם מזכרת מרגשת. כדי להוציא את המיטב- הנה כמה טיפים שיעזרו לכם להתכונן...

IMG_0118.jpg

01

מה להביא?

אני ממליצה להביא לסשן- בקבוק לתינוק, טישו טיטולים ומגבונים. 

לגבי ניובורן, אם את מניקה אבל עדיין מאותגרת- מומלץ להביא בקבוק עם חלב שאוב. לפני הסשן את מניקה הנקה מלאה וטובה ואם צריך קצת הרגעה באמצע הסשן- ייתכן שבקבוק יהיה לך יותר נוח. לשיקולך.

ראי המשך פירוט בנושא למטה.

עוד משהו שאתן עשויות להזדקק לו עבורכן- זו מברשת שיער.

02

סטיילינג ולבוש

עבור התינוקות- יש לי בגדים מתוקים ויפים מגיל ניובורן עד גיל שנה. לגבי גילאים גדולים יותר ניתן לברר מולי מראש אם יש משהו מתאים.

בכל מקרה, אני מאוד אוהבת שמביאים בגד שאוהבים מהבית. והסיבה לזה היא שאין דומה תמונה עם בגד של הצלמת לתמונה עם בגד שליווה וילווה אתכם גם לפני ואחרי הצילומים... והוא חלק ממי שאתם ומהתקופה שאנחנו מנציחים בתמונות.

אם יש לך בגד שאת חושבת שיכול להתאים- תרגישי חופשי להתייעץ איתי בנוגע אליו או פשוט להביא!

בגדים לאמא ולשאר המשתתפים בסשן (אם יש)- מומלץ ללבוש בהיר.

לנושא סטיילינג ולבוש יש עמוד נפרד ומפורט. קישור אליו נמצא פה בהמשך.

03

הכנות ליום וביום הצילומים

למי לא חשוב להיראות טוב בצילומים? ואפילו שאתם כל כך יפים ואותנטיים כפי שאתם- יש לי כמה המלצות.

תסלחו לי אן חלק מהן מביכות מעט- יש אנשים שצריכים אותן ויש אנשים שלא.

 

באופן כללי מקלחת זה דבר שמרענן גם את ההופעה שלנו וגם את ההרגשה שלנו. ולכן אני מאוד ממליצה על מקלחת קצרה לנו וגם לילדים לפני הצילומים. 

 

חשוב שיהיה לכם ולכן נוח עם השיער שלכם/ן בצילומים. ולכן אני ממליצה לשים לב ולהתכונן עם תספורת/ חפיפה/ סירוק/ פן לפני הסשן. לילדות בדרך כלל מאוד יפה לבוא עם תסרוקת קלאסית כמו צמה סינית, חצי קוקו, קוקס מכובד וכדומה. ואפשר כמובן גם פזור.

בכל אופן לבוא עם שיער נקי ומסורק זה חשוב מאוד!

הי! רגע! עוד דבר חשוב.

תלתלים!

אוקיי אני יודעת זה ממש עניין של טעם אבל אני מאוהבת בתלתלים. אם לשאול אותי ובטח בכל מה שקשור לתלתלים של ילדות- לא להרטיב ולא לסרק ולא למרוח קרם וג׳ל. לסרק אחרי מקלחת ולתת להם (לתלתלים) להשתולל- כמה שיותר- יותר טוב! אני מאוהבת.

ציפורניים גזורות ונקיות- מאקרו שוטס (צילומי תקריב) הם דבר נהדר. בטח ובטח של ידיים קטנטנות ושמנמנות. תעשו לעצמכם טובה ותדאגו לציפורניים מכובדות עבור הילדים.

אימהות- מומלץ לוודא שאת אוהבת את הציפורניים שלך (למי שמסדרת) ובכל מקרה אני ממליצה ללכת על כמה שיותר עדין, בהיר, טבעי וקלאסי. איפור- אם את אוהבת להתאפר לסשן אני ממליצה ללכת על עדין וטבעי. 

04

סדר היום לפני הצילומים

צילומי סטודיו מתקיימים בדרך כלל בשעות הבוקר. לגבי תינוקות גדולים (החל מגיל חצי שנה)- הכי טוב להגיע עם תינוק ערני, רענן ושבע.

ולכן אני ממליצה על קימה בבוקר בשעה מתאימה, לא מוקדמת מידי.

אם הינוקא השכים עם התרנגולים והשעה שנקבעה לכם היא לקראת הצהריים- תשקלו לתת לו מנוחה אפקטיבית. רצוי לא לבנות על המנוחה באוטו- מניסיון זו מנוחה שהרבה פעמים קשה להתאושש ממנה.

מומלץ להתקלח ולהסתלק ממש לפני שיוצאים לדרך וכך לבוא רעננים.

חשוב לתת לתינוק, בכל גיל, מספיק אוכל מזין לפני הסשן.

תינוקות ניובורן- מומלץ להאכיל האכלה קלילה לפני היציאה לדרך. לא נעים לתינוק להיכנס לסלקל עם בטן מלאה וזה גם עלול לגרום לו לגזים. כשתגיעו לסטודיו- יגיע הזמן להנקה/ האכלה מלאה וטובה וכך התינוק יהיה הכי רגוע בזמן הסשן. 

אפשר להניק באמצע הסשן ואני נותנת לכך את כל הזמן והרוגע- אך בדרך כלל לאימהות טריות שההנקה עדיין מאתגרת עבורן- יהיה נוח עבור ההשלמות הקטנות של אמצע סשן- להשתמש בבקבוק.

bottom of page